foto

Kontaktid

Laastu Talu OÜ

+372 55 653 326 Mihkel - Laastu Talu OÜ  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

+372 52 52 220 Erge - Mesinik - mee müük - Laastu Mesi OÜ See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Nõrava küla

Harjumaa 

 

Info ka facebookis 

Maksmine toimub Meil ainult sularahas!

 

Kuidas jõuda meie juurde?

Google maps näitab täpselt hoovi kui sisestada Laastu Talu OÜ, siiski tuleks hoida Oru peale kui Tallinna poolt tulete ja kiirteepealt maha sõidate. Google maps võid teid juhatada natuke pikemat teedpidi.

Kui tuled Tallinnapoolt, siis sõidad Tallinnast välja Tartu poole kuskil 35 km. Mahasõit on peale viikingite küla. Maha TULEB sõita, kus näitab Oru, Tuhala, Tammiku. Kui oled maha sõitnud võtad suuna Oru peale. Kõigepealt tuleb ringtee, jälgid sõidad Oru Tammiku suunal ehk ESIMENE väljasõit. Sõidaks nagu metsavahele. Nüüd kuskil kilomeetri jagu sõitu. Möödud ühest bussi paviljonist, teisel pool teed, see näitab Seppa peatus. Peale seda esimene kruusatee natukese aja pärast keerata ära. Enamast on meil juba seal tee otsas väljas MAGUSMARI silt. Aga kui pole siis keerate ära ja näete vasakulpool uus elamu, paremal pool põld. Sõidate mööda kruusateed jälle kuskil kilomeeter. Varsti tuleb uuesti ristmik, hoida vasakule ja siis juba näete päikesepaneele. Olete jõudnud meie juurde :)

 

Kohtumiseni!